top of page

TWOJA DREWNIANA PODŁOGA

JEST W DOBRYCH RĘKACH

Podłogi drewniane Antique Oak powstają w rodzinnej manufakturze, gdzie surowa deska dębowa nabiera wyjątkowego kształtu. Wszystkie etapy produkcji, od stylizacji desek po ich barwienie i olejowoskowanie, wykonywane są przez nas ręcznie, za pomocą klasycznych narzędzi stolarskich. Dzięki temu każda z desek jest niepowtarzalna, a droga od pomysłu do efektu końcowego prowadzi przez szereg różnych rozwiązań – aż do momentu, w którym podłoga drewniana w pełni zadowoli jej właścicieli. Jest to możliwe dzięki indywidualnemu podejściu do klienta i  starannej  personalizacji  wyrobów.

„Doskonale rozumiemy, że każdy dom jest inny. Dlatego pomagamy tworzyć wnętrza, które są wyjątkowe – tak, jak ich mieszkańcy.” 

 Antique Oak


DESKA DĘBOWA NA WŁASNE ŻYCZENIE

Manufaktura Antique Oak pozostaje wierna klasycznemu wzornictwu i rzemieślniczym metodom produkcji. Opracowaliśmy kilka autorskich kolekcji, na bazie których tworzymy drewniane podłogi. Wzory te różnią się stopniem postarzenia powierzchni desek dębowych i ich przemiany w naszej pracowni. Wybór koloru natomiast, jest nieograniczony. Na podstawie analizy kolorystycznej wnętrza i preferencji klienta, jesteśmy w stanie stworzyć  unikalną podłogę drewnianą, która odpowiada potrzebom jej właścicieli.   Zobacz, jak wyjątkowe są nasze wyroby.

„ Antique Oak to dla mnie to nie tylko świetne materiały i oryginalne wzory, które uwielbiam używać w swoich projektach, ale również przesympatyczny kontakt

z właścicielem firmy, który wkłada w każdy wspólny projekt całe swoje serce i niesamowitą pasję. To ogromna przyjemność pracować z tak solidną firmą.” 

Marysia Olejnik – SHOKO.design


 

PODŁOGA DREWNIANA, KTÓRA CZYNI WNĘTRZE NIEPOWTARZALNYM

Poprzez eksponowanie naturalnej struktury, pęknięć i sęków, z każdej deski dębowej wydobywamy prawdziwe piękno.   Drewnianej podłogi nie jest w stanie zniszczyć upływ czasu – jeśli na jej powierzchni pojawią się dodatkowe rysy, jedynie dodadzą one desce uroku. Docenią to szczególnie miłośnicy naturalnych rozwiązań, a także minimalistycznego wystroju wnętrz. Niemniej, podłogi drewniane idealnie 

pasują do każdego domu – harmonizują z rustykalnym, kontrastują z nowoczesnym.

bottom of page