top of page
Grzegorz Teter, właściciel firmy Antique Oak, w pracy nad kolejnym zleceniem.

Producent podłóg drewnianych


Wyobraź sobie chodzenie boso po ręcznie wykonanej podłodze,

czując fakturę drewna i naturalne ciepło pod stopami.

Wyobraź sobie delikatne światło słoneczne wpadające przez okna, rzucające hipnotyzujące wzory na rzeźbioną powierzchnię.

To symfonia natury i artyzmu, tworząca oazę spokoju

we własnym domu.

Antique Oak - naturalne podłogi dębowe.

Powstają w rodzinnej manufakturze, gdzie surowe deski dębowe nabierają wyjątkowego kształtu. Wszystkie etapy produkcji, od stylizacji desek po ich barwienie i olejowoskowanie, wykonywane są przez nas ręcznie, za pomocą klasycznych narzędzi stolarskich.

Dzięki temu każda z desek jest niepowtarzalna, a droga od pomysłu do efektu końcowego prowadzi przez szereg różnych rozwiązań – aż do momentu, w którym podłoga drewniana w pełni zadowoli jej właścicieli. Jest to możliwe dzięki indywidualnemu podejściu do klienta i  starannej  personalizacji  naszych wyrobów.

 

 

  „Doskonale rozumiemy, że każdy dom jest inny. Dlatego pomagamy tworzyć wnętrza, które są wyjątkowe – tak, jak ich mieszkańcy.”

Grzegorz Teter, Antique Oak


Podłogi drewniane ręcznie postarzane


Manufaktura Antique Oak pozostaje wierna klasycznemu wzornictwu i rzemieślniczym metodom produkcji. Opracowaliśmy kilka autorskich kolekcji, na bazie których tworzymy drewniane podłogi. Wzory te różnią się stopniem postarzenia powierzchni desek dębowych i ich przemiany w naszej pracowni. Wybór koloru natomiast, jest nieograniczony. Na podstawie analizy kolorystycznej wnętrza i preferencji klienta, jesteśmy w stanie stworzyć  unikalną podłogę drewnianą, która odpowiada potrzebom jej właścicieli. 


Zobacz, jak wyjątkowe są nasze wyroby →

„Antique Oak to dla mnie to nie tylko świetne materiały i oryginalne wzory, które uwielbiam używać w swoich projektach, ale również przesympatyczny kontakt z właścicielem firmy, który wkłada w każdy wspólny projekt całe swoje serce i niesamowitą pasję. To ogromna przyjemność pracować z tak solidną firmą.”

Marysia Malinowski, SHOKO.design


 

Podłoga dębowa na własne życzenie


Każda deska naszych podłóg opowiada historię. Rzemiosło połączone z naturą. Każdy etap tworzenia podłóg dla Was jest wyrazem pasji - od skrupulatnego wyboru drewna po pracę naszych rąk, które go kształtują i nadają charakteru.

Poprzez eksponowanie naturalnej struktury, pęknięć i sęków, z każdej deski dębowej wydobywamy prawdziwe piękno. Drewnianej podłogi nie jest w stanie zniszczyć upływ czasu – jeśli na jej powierzchni pojawią się dodatkowe rysy, jedynie dodadzą one desce uroku. Docenią to szczególnie miłośnicy naturalnych rozwiązań, a także minimalistycznego wystroju wnętrz. Niemniej, podłogi drewniane idealnie pasują do każdego domu – harmonizują z rustykalnym, kontrastują z nowoczesnym.

bottom of page