top of page
albies (1).jpg

"Z czystym sumieniem polecam manufakturę Antique Oak Grzegorz Teter, z którą współpracuję od dłuższego czasu. Cenię ją przede wszystkim za profesjonalizm, świetny kontakt z klientem, fachowe doradztwo, terminowość, bardzo dobrą jakość materiałów, unikatowe wzornictwo oraz oryginalne wykończenie podłóg. Przeglądając oferty różnych dostawców desek, nie spotkałam się jeszcze z tak piękną strukturą. Podłogi ręcznie wykonane, posiadają widoczne słoje, strugane sęki, przebarwienia, niedoskonałości, które są doskonałe.

Kwintesencja natury."

Natalia Malarska, La Folie Studio Projektowe

podłogi derwniane, podłogi debowe, hardwood floor (42).jpg

"Antique Oak to dla mnie to nie tylko świetne materiały i oryginalne wzory, które uwielbiam używać w swoich projektach, ale również przesympatyczny kontakt z właścicielem firmy, który wkłada w każdy wspólny projekt całe swoje serce i niesamowitą pasję. To ogromna przyjemność pracować z tak solidną firmą."

Maria Malinowski, Shoko Design

Podłoga drewniana Antique Oak doceniona przez architektów.

"Z firmą Antique Oak pracuję już od wielu lat. Cenię sobie najwyższą jakość zarówno obsługi jak i wykonanych podłóg. Te podłogi nie są dla każdego jednak zważywszy na profil moich klientów to mi bardzo odpowiada.

 

Zawsze staram się podchodzić do każdego klienta i do każdego projektu indywidualnie. Dlatego też w najmniejszym szczególe te wybrane precyzyjnie produkty muszą być wykonane z należytą starannością, wybarwione dokładnie tak jak to sobie zaplanuję — nie ma przypadków.

 

Grzegorz Teter wprost idealnie potrafi wczuć się w dany projekt i przygotować deski jak nikt inny. Praca z nim to czysta przyjemność a zadowolenie moich klientów to już pełen sukces, który na koniec cieszy najbardziej. Jeśli oczekujecie podłóg wyjątkowych, wykonanych ręcznie, z sercem i uważnością to Antique Oak to najlepszy adres!"

Magdalena Herbowska, Windmill Shop

Przykład jodełki francuskiej z pracowni Antique Oak.jpg

"Po raz kolejny zdecydowałem się na zakup podłóg z pracowni Antique Oak. Tym razem wykonana została jodełka francuska. Założeniem było stworzenie podłogi pasującej stylem do historycznej kamienicy.

 

Podłoga musiała równocześnie spełniać  wymogi i założenia konserwatora zabytków. Efekt ten został w stu procentach uzyskany. Kunszt wykończenia i ręczna rzemieślnicza praca to znak rozpoznawczy pracowni.

 

Z przyjemnością polecam firmę Antique Oak Grzegorz Teter jako sprawdzonego i rzetelnego partnera, który gwarantuje wysoką jakość wykonania. Jestem w pełni zadowolony ze współpracy."

Jarosław Burkiet, Padma Art

"Firma Antique Oak dzięki ogromnemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi personelu była wyróżniającym się zespołem podczas prowadzonych przez nas inwestycji. Firma Antique Oak oferuje produkty jedyne w swoim rodzaju, powstające z pasji i miłości do drewna, dzięki czemu zasługuje na miano ekskluzywnych  podłóg drewnianych. Z pełnym zaufaniem rekomenduję firmę Antique Oak jako rzetelnego partnera."

Anna Orlikowska, ARCHITEKTURA WNĘTRZ