top of page

KOLORY PODŁÓG INSPIROWANE NATURĄ

Choć w dzisiejszych czasach często mówi się o swoistym powrocie do natury, tak naprawdę fascynacja nią towarzyszy nam już od bardzo dawna. Przez lata była inspiracją dla artystów, i wciąż nią pozostaje. Doskonałym tego przykładem są podłogi powstające w manufakturze Antique Oak.


STYL ORGANICZNY

Dzięki starannej personalizacji desek, drewniane podłogi Antique Oak mogą sprawdzić się w każdym wnętrzu. Najbliższy jest nam jednak styl organiczny. Jego głównym założeniem jest tworzenie wnętrz w analogii do natury i nieustanne podkreślanie silnego związku człowieka ze światem przyrody. W duchu tego stylu każdy z elementów wyposażenia powinien służyć człowiekowi i zaspokajać jego potrzebę kontaktu z naturą, harmonią i pięknem.


NATURALNE KOLORY PODŁÓG

Choć deski dębowe ulegają w naszej pracowni znacznej metamorfozie – kolory podłóg, które mamy w swojej ofercie, zawsze inspirowane są naturą i tym, co w danej chwili nas urzeka. Dzięki ręcznemu postarzaniu i barwieniu podłóg mamy całkowitą kontrolę nad efektem końcowym i możemy stworzyć wymarzony, idealnie dopasowany do danego wnętrza kolor. To właśnie wybór barw zadecyduje o nastroju, który będzie panował w mieszkaniu lub domu – dlatego jest tak ważny. Jeśli zależy nam na utrzymaniu wnętrza w stylu organicznym, warto postawić na delikatne beże i brązy, odcienie zieleni, czy szarości.


WNĘTRZE W ZGODZIE Z NATURĄ

Mieszkanie w zgodzie z naturą pełne jest naturalnych elementów i surowców, dlatego w stylu organicznym drewno odgrywa znaczącą rolę. Właśnie z tego powodu jest nam tak bliski. Poza drewnianymi podłogami, w takich wnętrzach znajdzie się także kamień, wiklina, czy bambus. Nie zapominajmy także o dodatkach – odpowiednim oświetleniu, czy roślinach.


JESTEŚMY CZĘŚCIĄ PRZYRODY

W zamian za dostarczanie nam inspiracji, przyroda często wymaga od nas, byśmy o nią dbali. To niewielka cena za stworzenie harmonijnych, pięknych wnętrz, które będą nam służyć latami.


Dodaj swojemu mieszkaniu naturalności dzięki drewnianym podłogom Antique Oak. Więcej zalet naszych podłóg poznasz tutaj.bottom of page