KOLORY PODŁÓG INSPIROWANE NATURĄ

Choć w dzisiejszych czasach często mówi się o swoistym powrocie do natury, tak naprawdę fascynacja nią towarzyszy nam już od bardzo dawna. Przez lata była inspiracją dla artystów, i wciąż nią pozostaje. Doskonałym tego przykładem są podłogi powstające w manufakturze Antique Oak.


STYL ORGANICZNY

Dzięki starannej personalizacji desek, drewniane podłogi Antique Oak mogą sprawdzić się w każdym wnętrzu. Najbliższy jest nam jednak styl organiczny. Jego głównym założeniem jest tworzenie wnętrz w analogii do natury i nieustanne podkreślanie silnego związku człowieka ze światem przyrody. W duchu tego stylu każdy z elementów wyposażenia powinien służyć człowiekowi i zaspokajać jego potrzebę kontaktu z naturą, harmonią i pięknem.


NATURALNE KOLORY PODŁÓG

Choć deski dębowe ulegają w naszej pracowni znacznej metamorfozie – kolory podłóg, które mamy w swojej ofercie, zawsze inspirowane są naturą i tym, co w danej chwili nas urzeka. Dzięki ręcznemu postarzaniu i barwieniu podłóg mamy całkowitą kontrolę nad efektem końcowym i możemy stworzyć wymarzony, idealnie dopasowany do danego wnętrza kolor. To właśnie wybór barw zadecyduje o nastroju, który będzie panował w mieszkaniu lub domu – dlatego jest tak ważny. Jeśli zależy nam na utrzymaniu wnętrza w stylu organicznym, warto postawić na delikatne beże i brązy, odcienie zieleni, czy szarości.


WNĘTRZE W ZGODZIE Z NATURĄ

Mieszkanie w zgodzie z naturą pełne jest naturalnych elementów i surowców, dlatego w stylu organicznym drewno odgrywa znaczącą rolę. Właśnie z tego powodu jest nam tak bliski. Poza drewnianymi podłogami, w takich wnętrzach znajdzie się także kamień, wiklina, czy bambus. Nie zapominajmy także o dodatkach – odpowiednim oświetleniu, czy roślinach.


JESTEŚMY CZĘŚCIĄ PRZYRODY

W zamian za dostarczanie nam inspiracji, przyroda często wymaga od nas, byśmy o nią dbali. To niewielka cena za stworzenie harmonijnych, pięknych wnętrz, które będą nam służyć latami.


Dodaj swojemu mieszkaniu naturalności dzięki drewnianym podłogom Antique Oak. Więcej zalet naszych podłóg poznasz tutaj.